Detajet e prones

TRS-715-159 Apartament 2+1 ne shitje ne Unazen e Re, buze rruge - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRS-715-159

Apartamente ne shitje, Shitje 60,000 Euro - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament i ri 2+1, Ndodhet buze rruge ne Unazen e Re,
Ka nje siperfaqe prej 110 m2
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.
Eshte e organizuar ne soxhorno , guzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete pa dritare , dhe 2 ballkone qe njeri prej tyre eshte mbyllur dhe eshte bere dhome gatimi
Jane kryer punime cilesore ne brendesi te apartamentit, dritaret dopio xham pajisura me grila dhe tenda, konicioner ne dhomen e gjumit dhe ne sallon etj.
Shitet bashke me mobilim , pervec kondicionerave dhe frigoriferit
Cmimi i shitjes 60.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme