Detajet e prones

TRS-715-163 Toke per shitje ne Mjull-Bathore - Tirane

Property ID : TRS-715-163

Shitje 150 Euro /m2 - Toka

Toke per shitje ne Mjull-Bathore.
Ndodhet buze rruge dytesore ne zonen e kurores se ullishteve perballe TEG.
Ka nje siperfaqe prej 590 m2 ne fakt me certifikate pronesie jane 590 m2 dhe eshte e lejuar ndertimi i objekteve, vilave etj.
Pozicioni i ketij trualli eshte i tille qe ju ofron nje pamje te mrekullueshme te zones perreth dhe plot ajer te paster.
Ka nje vendodhje te favorshme per ndertimin e nje banese, vile e cila do tju ofroje qetesi dhe komoditet
Me dokumenta pronesie.
Cmimi 150 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme