Detajet e prones

TRS-715-169 Ambjent ne shitje ne Don Bosko - Tirane

  • 20150109_135706
  • 20150109_140225
  • 20150109_135413
  • 20150109_135354

Property ID : TRS-715-169

Dyqane ne shitje, Shitje 1,700 Euro /m2 - Dyqan
97.5 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent ne shitje ne Don Bosko.
Shitet ambjent buze rruge ne Don Bosko me pamje nga rruga kryesore.
Ambjenti ka Nje Siperfaqe prej 97.5 m2 pa ambjente te perbashketa me 2 tualete, pozicionuar ne katin e 2-te ne pallat te ri buze rruges kryesore.
Me hyrje nga rruga kryesore dhe me fasade xhami prej 8 m qe ju jep mundesin e reklamimit te biznesit tuaj.
Aktualisht eshte arreduar per bar, por eshte mjaft e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si klinike dentare, zyra etj.
Me hipoteke Dyqan.
Zona eshte mjaft e populluar dhe si rrjedhoje mjaft e pershtatshm per aktivitet te ndryshme.
Cmimi 1700 euro/m2.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme