Detajet e prones

TRS-715-170 Apartament 2+1 ne shitje ne Ali Dem - Tirane

  • 0511201413501
  • 0511201413502
  • 0511201413503
  • 0511201413505

Property ID : TRS-715-170

Apartamente ne shitje, Shitje 80,000 Euro - Apartamente 2+1
99 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Ali Demi.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore , prane Burgut te grave.
Ka nje siperfaqe prej 99 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Me orientim nga veriu.
Aktualisht me qera 30.000 leke/muaj.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Me hipoteke.
Zona ku pozicionohet ne nje pallat qe ju ofron, administrim, ashensore, siguri si dhe ndodhet afer pikave kyce te Tiranes si: Zona e Brrylit, rruga Elbasanit etj.

Cmimi: 80.000 euro i diskutueshem.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme