Detajet e prones

TRS-715-172 Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Freskut - Tirane

  • 281020131130
  • 281020131131
  • 281020131140
  • 281020131146
  • 281020131152
  • 281020131157
  • 281020131161
  • 281020131164

Property ID : TRS-715-172

Apartamente ne shitje, Shitje 110,000 Euro - Apartamente 3+1
180.11 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Freskut.
Ndodhet ne katin e 7 papafingo ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 180.11 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me hidromasazhe koridor si dhe verande.
Veranda ka nje siperfaqe prej 53.67 m2 me tende dielli e cila ja ofron nje pamje te mrekullueshme te zones plot ajer te paster ku mund te kaloni nje mbazdite te kendshme.
Ne brendesi te apartamentit jane kryer punime cilesore ku mund te permendim: dritaret dopio xham pajisur me grila dhe tenda, sistem qendror ngrohje,parket, punimet e gipsit, panel diellor etj.
Ofrohet e mobiluar ne menyre moderne ose pa mobilim sipas deshires se klientit.
Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensore dhe zona eshte mjaft e qete per banim.
Me hipoteke.
Cmimi me mobilim 110.000 euro i diskutueshem

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme