Detajet e prones

TRS-715-175 Shitet duplex si vile prane Kopeshtit Botanik - Tirane

  • 58
  • 56
  • 53
  • 52
  • 48
  • 46
  • 43
  • 37

Property ID : TRS-715-175

Apartamente ne shitje, Shitje 289,000 Euro - Vila
115m2+100 m22 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet duplex si vile Ne Tirane, prane Kopeshtit Botanik.
Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit ne nje residence prej 4-katesh .
Ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe 100 m2 tarace, ndertim I vitit 2015.
Ne duplex jane kryer te gjitha punimet cilesore ku permendim:
-Ashensor privat
-Lartesi kati 4.5 m2
-xhakuzi, system qendror ngrohje ftohje, oxhak xhami etj.
-2 garazhe
Oborri eshte I sistemuar gjelberuara me lule te ndryshme, peme, bamboo etj.
Ky duplex ju ofron nje qetesi dhe komoditet te papershkrueshem si per vendodhjen por edhe per arredimin e brendshem te tij te menduar ne cdo detaj.
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara nga te huajt dhe vendasit, prane Liqenit Artificial te Tiranes, Parkut Kombetar etj.
Me hipoteke.
Cmimi  i shitjes  289.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme