Detajet e prones

TRS-715-179 Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane te Re prane Stadiumit Dinamo - Tirane

Property ID : TRS-715-179

Apartamente ne shitje, Shitje 154,400 Euro - Apartamente 3+1
113 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane te Re prane Stadiumit Dinamo.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat prane rruges kryesore.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m2 te organizuar ne: 2 dhoma gjumi , sallon te madh, kuzhine me vete, 2 tualete njera me dritare, koridor si dhe verande me sip.15 m2.
Veranda ju ofron nje pamje te mrekullueshme te zones ku ju mund te kaloni nje mbazdite te kendshme me familjen tuaj.
Me orientim jug-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita natyrale gjate gjithe dites.Pallati eshte i ri me punime shume cilesore si nga rifinitura e tij por edhe nga punimet e brendshme.
Ky pallat ju ofron siguri, administrim, ashensore si dhe mundesi parkimi ne katin nentokesore.
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar afer zone se Bllokut, stadiumit Dinamo duke ju ofruar akses ne rruget dhe pikat kyce te Tiranes.
Cmimi i apartamentit 154.400 euro.
Ka garazh me sip 25 m2 me cmimi 20.000 euro.Cmimi i shitjes sebashku me garazhin 174.400 euro.Menyra e pagese me keste pasi pallati eshte ne perfundim:
-Kesti i pare i pageses 80% me lidhjen e kontrates.
-Kesti i dyte 15 % me dorezimin e objektit i cili do te dorezohet brenda 15 diteve nga lidhja e kontrates
-Kesti i trete 5% me hipotekimin e objektit maximumi ne dhjetor.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme