Detajet e prones

TRS-717-721 Shitet fast food ne gjendje pune prane sheshit Shtrauz - Tirane

  • 23

Property ID : TRS-717-721

Dyqane ne shitje, Shitje 110,000 Euro - Ambjente biznesi, Dyqan
40 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet fast food ne gjendje pune prane sheshit Shtrauz
Ka nje siperfaqe prej 40 m2
Nga te cilat 32 m2 jane me hipoteke
Ndodhet buze rruge kryesore.
Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Ka verande 32 m2 te shfytezueshme nga te dyja anet e dyqanit.
Aktualisht eshte ne gjendje pune, me te gjitha pajisjet moderne.
Ky biznes ofron dhe sherbimin Taxi dhe me nje xhiro ditore 50.000 leke
Dyqani eshte me hipoteke.
Ndodhet ne nje zone e cila ka levizje gjate gjithe kohes.
Cmimi i shitjes 110.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme