Detajet e prones

TRS-717-726 Shitet bar kafe ne Don Bosko . - Tirane

Property ID : TRS-717-726

Dyqane ne shitje, Shitje 375,000 Euro - Dyqan
101.22 m2  Shto ne liste Printo

Shitet bar kafe ne Don Bosko
Ndodhet ne nje zone shume te populluar, buze rruges kryesore.
Bari ka nje sip. te brendshme 66.22 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme me sip. 35 m2.
Eshte me hipoteke njesi, veranda eshte gjithashtu e hipotekuar.
Bari eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, me xhiro te kenaqshme dhe
me aktivitet te ngritur prej 2 vitesh.
Cmimi 375.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme