Detajet e prones

TRS-717-734 Shitet ambjent biznesi ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRS-717-734

Ambjent me qera - Ambjente biznesi

Shitet ambjent biznesi ne qender te Tiranes,
E ndare ne 3 kate nga 165 m2 secili kat. Siperfaqja totale 495 m2.
Podrumi 115m2 i cili ka lartesi 3.5 m. Ka edhe dritare me ndricim,
i pershtatshem per dokumentim, arkiv etj.
Kati i pare (115 m2) ka latresi 4 m.
Kati i dyte 115m2 ka lartesi 4 m.
E pershtatshme per klinike mjekesore, institucion, ose shoqeri private
dhe per cfaredo lloj biznesi elitar.
Cmimi i shitjes ( 6060  euro m2 ) 3.000.000    milione euro i diskutueshem

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme