Detajet e prones

TRS-717-735 Shitet apartament 3+1 per zyra prane Gjykates se Rrethit. - Tirane

  • 4
  • 6

Property ID : TRS-717-735

Apartamente ne shitje, Shitje 1,200 Euro m2 - Apartamente 3+1
123 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 per zyra  prane Gjykates se Rrethit.
Apartamenti ka nje siperfaqe me hipoteke 116.5
Siperfaqja bashke me te perbashketat eshte 123 m2
Ndodhet ne katin e 7.
Ka orientim nga jugu, ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme dhe zyra avokatie pasi
pozicionohet ne zonen e gjykates se rrethit ku eshte mjaft e zhvilluar
me zyra dhe sherbime te ndryshme.
Siperfaqja eshte e organizuar ne 4 dhoma, njera prej te cilave ka edhe nje kuzhine gatimi,
2 korridore, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Me hipoteke,
Eshte e leshuar me qera per banim.
Cmimi shitjes 1200 euro/ m2 (vetem siperfaqja e brendshme 116.5m2)

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme