Detajet e prones

TRS-815-191 Apartament 2+1 ne shitje prane Lion Park - Tirane

  • 19 - Copy
  • 21 - Copy
  • 22 - Copy
  • 24 - Copy
  • 25 - Copy
  • 26 - Copy
  • 30 - Copy
  • 33 - Copy

Property ID : TRS-815-191

Apartamente ne shitje, Shitje 1,200 Euro /m2 - Apartamente 2+1
87.5 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Lion Park.
Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri ne rrugen e Elbasanit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87.5 m2 pa ambjente te perbashketa te organizuar ne:sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet koridor dhe ballkon.
Me orientim jug-perendim me ndicim natyral gjate gjithe dites.
Ofrohet e mobiluar si ne foto.
Me hipoteke.
Pallati ju ofron ashensore, administrim siguri si dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Pozicionohet ne nje zone te qete plot ajer te paster e preferuar shume per banim dhe nodhet vetem disa metra larg Liqenit Artificial te Tiranes, rruges se Elbasanit, stadiumit “Qemal Stafa” etj.

Cmimi 1200 euro/ m2 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme