Detajet e prones

TRS-815-194 Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha - Tirane

Property ID : TRS-815-194

Dyqane ne shitje, Shitje 450,000 Euro - Dyqan
67 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Ka nje siperfaqe totale prej 67 m2 te ndare ne 2 dyqane, te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Aktualisht me qera
Ndodhen buze rruges kryesore, nje rruge e frekuentruar nga njerezit dhe ku jane perqendruar shume dyqane, restorante, dhe aktivitete te tjera.
Me fasdade xhami 7 m nga rruga e cila sherben per reklamimin e aktivitetit tuaj.
Me hipoteke.
Cmimi: 450.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme