Detajet e prones

TRS-815-198 Apartament 2+1 ne shitje tek kryqezimi i 21-dhjetori - Tirane

  • 1
  • 3
  • 5
  • 6
  • 8
  • 10
  • 11
  • 15

Property ID : TRS-815-198

Apartamente ne shitje, Shitje 85,000 Euro - Apartamente 2+1
63 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek kryqezimi i  21-dhjetori, prane Tirana Bank

Ndodhet ne katin  e 3-te banim dhe   4-ti mbi dyqane .

Eshte I pershtatshem per banim , dhe zyra.Mundesi e mire investimi , pasi ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes me te gjitha fasilitetet e nevojshme  , te kryqezimi 21 dhjetorit ne rruge kryesore , te Diamond Dental  , mund te jepet me qera 350 euro me Mobilimin aktual.Ka nje siperfaqe prej 63 m2 te organizuar ne: sallon me dalje ne bllkon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet dhe koridor.
Me 2 pompa uji personale,depozite uji 500 litra, drita 24-h.
Ofrohet se bashku me mobilimin me cmim 85.000 Euro.
Me hipoteke.
Cmimi  i shitjes 85.000 euro e mobiluar/ 83.000 pa mobilim

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme