Detajet e prones

TRS-815-200 Apartament 2+1 ne shitje prane Lion Park - Tirane

  • 2
  • 3

Property ID : TRS-815-200

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1
102 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Lion Park.
Ndodhet ne katin e 10-te e te fundit ne pallat te ri ne rrugen e Elbasanit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 pa ambjente te perbashketa te organizuar ne:sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet koridor dhe ballkon.
Me orientim lindja me ndicim natyral gjate gjithe dites.
Ofrohet e mobiluar si ne foto.
Me hipoteke.
Pallati ju ofron ashensore, administrim siguri si dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Pozicionohet ne nje zone te qete plot ajer te paster e preferuar shume per banim dhe nodhet vetem disa metra larg Liqenit Artificial te Tiranes, rruges se Elbasanit, stadiumit “Qemal Stafa” etj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme