Detajet e prones

TRS-815-218 Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center - Tirane

  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRS-815-218

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 105,000 Euro - Apartamente 3+1
137 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 137 m2 te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe koridor.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar si: kuzhina,pajisjet elektroshtepiake te reja, panel diellor, kendi sebashku me minibarin,tualet me hidromasazh etj.
Punimet e brendshme jane teper cilesore ku mund te permendim: dritaret dopio xham pajisur me grila kunde zhurmave dhe temperatures, sistem qendror ngrohje etj.
Me ndricim natyral gjate gjithe dites me orientim jug-perendim.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri me kamera dhe me roje 24-h, administrim ,2 ashensore si dhe ofrohet mundesia e blerjes se garazhit  me pagese shtese.
Ne kete zone do te gjeni te gjitha kushtet per nje jete sa me komode si: dyqane te ndryshem, restorante, bar-kafe te ndryshme, banka etj.
Me hipoteke.
Cmimi : 105.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme