Detajet e prones

TRS-815-232 Vile 2-kateshe + papafingo per shitje ne Selite - Tirane

  • 3
  • 5
  • 8
  • 10
  • 12
  • 13

Property ID : TRS-815-232

Shitje 180,000 Euro - Vila
300 m25 Dhoma Gjumi3 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 2-kateshe + papafingo per shitje ne Selite.
Ndodhet ne bllokun e vilave ne Selite buze rruge kryesore.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 300 m2 me oborr te sistemuar te rrethuar me mur dhe me porte.
Siperfaqja e ndertimit eshte 90 m2 e organizuar cdo kat si hyrje 2+1.
Lidhja e kateve behet me shkalle te brendshme.
Ofrohet e pamobiluar.
E pershtatshme per banim dhe biznes si kopesht, cerdhe, zyra, fonacione, qender kursesh pasi pozicionohet buze rruge.
Me hipoteke.
Cmimi 180.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme