Detajet e prones

TRS-816-504 Vile ne shitje ne Sauk, prane rrethrrotullimit - Tirane

  • 7
  • 8
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • viber image

Property ID : TRS-816-504

Shitje 500,000 Euro - Vila
1400 m25 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile ne shitje ne Sauk, prane rrethrrotullimit.
Ndodhet buze rruge ne nje zone ku jane perqendruar vila dhe ambjente biznesi
Vila eshte 2 kateshe+papafingo dhe bodrum per parkim nentokesor.
Ka nje organizim qe e ben te funksionoje si nje vile e tere por ne
te gjithe strukturen e saj eshte e organizuar ne dy hyrje me vete.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 1400 m2 dhe ndertim baza 126 secila hyrje
me organizim si me poshte:
-Kati i 1-re bodrum per parkim nentokesor me sip 126 m2
-Kati i 2-te eshte i organizuar ne 3+1
-Papfingo me te njejten siperfaqe 126 m2 organizuar ne 2+1 ku njera
hyrje e ka te rregulluar per banim hyrja tjeter te parregulluar.
Vila eshte e rrethuar me mure dhe me oborr te sistemuar e te gjelberuar.
Ndodhet ne nje zone me infrastrukture te rregullt.
Me hipotekeke
Cmimi 500.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme