Detajet e prones

TRS-816-505 Vile 2-kateshe shitje Yrshek Kashar - Tirane

  • 15
  • 14
  • 12
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2

Property ID : TRS-816-505

Shitje 300,000 Euro - Vila
340 m25 Dhoma Gjumi2 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 2-kateshe shitje Yrshek Kashar
Ndodhet buze rruge prane Komunes Kashar
Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe 1000 m2 dhe ndertim 340 m2
te organizuar ne 2 kate:
-Kati i 1-re me siperfaqe 170 m2 i organizuar ne 2+1 me sallon te madh, kuzhine e vecuar dhe kati i 2-te me 4 dhoma gjumi, tualet, ballkon, koridor dhe verande
Taraca eshte e shfrytezueshme, me parapet
Vila ofrohet e mobiluat
Vila eshte e rrethuar me mure dhe me oborr te sistemuar e te gjelberuar.
Ndodhet ne nje zone me infrastrukture te rregullt.
Me hipotekeke
Cmimi 300.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme