Detajet e prones

TRS-816-511 Apartament 3+1 ne shitje perballe Europianit - Tirane

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 13
 • 14
 • 17
 • 18
 • 20
 • 21
 • 23
 • 27

Property ID : TRS-816-511

Apartamente ne shitje, Shitje 150,000 Euro - Apartamente 3+1
104 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje perballe Europianit
Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te ri prane
shkolles Besnik Sykja.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 104 m2 te organizuar ne: sallon te madh
kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete koridor dhe nje verande me siperfaqe
110 m2 e cila eshte ne pronesi.
Apartamenti ka orientim 180 grade nga jugu, lindja dhe perendimi.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar.
Ne brendesi te tij ka punime teper cilesore si : kondicioner ne te gjithe
ambjentin, dritaret dopio xham pajisura me grila etj.
E vecanta e kesaj prone eshte veranda e saj ku mund te kaloni mbremje relaksuese.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim dhe me mundesiblerje parkimi
nentokesor me qepen te mbyllur ne 10.000 euro
Pallati ka akses ne Blv. Bajram Curri, Vasil Shanto etj.
Me hipoteke
Cmimi 150.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme