Detajet e prones

TRS-816-515 Shiten vila dhe truall me siperfaqe totale 5600 m2 ndodhen nje zone rezidenciale te Tiranes . - Tirane

 • 20130730_080124
 • 20130730_080214
 • 20130730_080252
 • image00010
 • image00011
 • image00017
 • WhatsApp Image 2020-11-13 at 2.30.42 PM
 • 20130730_080124
 • 20130730_080214
 • 20130730_080252
 • image00010
 • image00011
 • image00017

Property ID : TRS-816-515

Shitje, Vile ne shitje 900,000 Euro - Vila

*Shiten 2 vila fantastike ne nje zone rezidenciale te Tiranes .
*Te dy vila jane ndertuar mbi nje siperfaqe trualli 5600 m2.

*VILA NR.1
*3- kateshe:
*Sipefaqe totale e ndertimit 440 m2
* Kati nentoke podrum 70 m2, me qilar dhe vinoteke
* Kati i Pare, ka sip 220 m2, soxhorno e madhe, gatim ngrenie dhe ndenje me hapsire shume te madhe dhe pamje panaromike, dhome gjumi per cift me tualet brenda, tualet i dyte, verante per ndenje dhe ngrenie ne natyre me pamje ekzotike, barbeky.
*Ka dhe nje Apartament te vecante 1+1, hyrje me vete i mobiluar totalisht per personel sherbimi
*Kati i dyte 2-te ka siperfaqe 150 m2, 3 dhoma gjumi, secila me tualet me vete.
*Ka porte me vete, gjelberim, peme frutore dekorative, parkim per 3 makina.

*VILA NR 2
*3 Kateshe
*Siperfaqia totale e ndertimit 370 m2
*Podrumi 40 m2, me qilar dhe vinoteke.
*Kati Pare 200 m2
Soxhorno e madhe, gatim, ngrenie ndenje, nje dhome gjumi me tualet brenda, biblioteke.
*Kati i 2-te ka siperfaqe 130 m2, 2 dhoma gjumi me tualet secila me vete.
*Ka porte me vete, oborr per parkim te te 3 makinave, lulishte, peme te ndryshme frutore dhe peme dekorative.

*INFORMACIONE SHTESE:

*Vilat kane punime te brendshme teper cilesore, dhe ofrohen totalisht e mobiluar.
*Vilat jane ndertuar dhe arreduar me studio projektimi, leje ndertimi dhe kane dokumenta te rregullta hipotekore.
* Porte me vete ka dhe nje siperfaqe trualli 2000 m2 e me shume te ciles i eshte bere nje projekt i vecante per ndertimin e nje kompleksi rezidencial apartamentesh ose vila druri me pishine olimpike dhe ambiente shlodhese dhe rekreative, te cilat mund te jepen me qera ose shiten.
*E gjithe siperfaqia e truallit ku jane ndertuar vilat, eshte e rrethuar me mur guri dhe me kangjell hekuri i veshur me peme dekorative qe krijojne nje mur te gjelberuar ne te gjithe perimetrin e saj, kopshti eshte i sistemuar me te gjitha karakteristikat qe i takojne nje kopshti bashkekohor, depo materialesh, depo uji me kapacitet 26.000 litra uje prej betoni nentoke dhe sistem filtrimi.
*Infrastruktura shume e rregullt, rruge te asfaltuara, kanalizime, ndricim, ajer i paster, zone shume e qete, sisteme kamerash dhe sigurie.
*Jane 3 porta komunikimi te pavarura nga njera tjetra.

Cmim total i shitjes:
900.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme