Detajet e prones

TRS-816-518 Apartament1+1 ne shitje ne Durres - Durres

Property ID : TRS-816-518

Apartamente ne shitje, Shitje 36,000 Euro - Apartamente 1+1
70.5 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament1+1 ne shitje ne Durres
Ndodhen ne katin e 3-te ne nje pallat me punime cilesore prane Hotel Adriatik
dhe shkolles Bajram Curri
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70.5 m2 sip neto dhe 9.8 m2 sip perbashket.
Apartamenti ka oreintim nga lindja, i pabanuar me pare
Godina ka ashensore, sigruri, administrim dhe ndodhet ne nje zone te sigurte
dhe urbane duke ju ofruar te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode
Me hipoteke
Cmimi 36.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme