Detajet e prones

TRS-817-739Shitet apartamente me sip 130 m2 prane Vasil Shantos. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRS-817-739

Apartamente ne shitje, Shitje 1,200 Euro m2 - Apartamente 2+1
130 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartamente me sip 130 m2 prane Vasil Shantos.
Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte i ndare ne dy apartamente 2+1 me hyrje me vete, ku njeri
ka nje siperfaqe 60 m2 dhe tjetri 70 m2.
Me certifikate pronesie.
Cmimi 1200 euro/m2

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme