Detajet e prones

TRS-817-743 Shitet vile 3 kateshe ne qender te Tiranes - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 8
 • 25
 • 29
 • 30
 • 33
 • 34
 • 35

Property ID : TRS-817-743

Okazione, Shitje 750 Euro m2 - Vila
390 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 3 kateshe ne qender te Tiranes
Eshe nje banese e vjeter tiranase, por eshte rindertuar dhe modifikuar.
Vila ndodhet ne nje siperfaqe trualli 200 m2.
Baza e ndertimit eshte 130 m2. Siperfaqja e truallit te lire eshte 70 m2.
•Sip. e katit te pare: 130 m2: e organizuar ne nje soxhorno te madhe se bashku
me funksionet e gatimit dhe ngrenies + 1 dhome + tualet.
•Sip e katit te dyte: 130 m2: e organizuar ne 4 dhoma, 1 tualet + korridor.
•Sip e katit te trete: 130 m2: e organizuar ne 2 dhoma, corridor, tualet, + 1 verande e madhe.
Katet lidhen me njeri tjetrin me shkalle te brendshme.
Ofrohet totalisht e mobiluar me mobilim bashkekohor icili ka nje vlere prej 40.000 euro.
Vila eshte me sistem kamerash sigurie, me panele diellore, me 2 depozita uji, me hidro dhe termoizolim.
I gjithe ndertimi eshte me punime cilesore sipas standarteve europiane.
Cmimi i shitjes eshte OKAZION : 750 Euro/m2 duke duke perfshire vetem siperfaqen e ndertimit,
edhe pse ne kete cmim perfshihet edhe siperfaqja e truallit.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme