Detajet e prones

TRS-817-744 Shitet apartament 3+1 ne qender te Bllokut. - Tirane

  • 10
  • 12
  • 19
  • 20

Property ID : TRS-817-744

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 1,450 Euro m2 - Apartamente 3+1
145.31 m2  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ne qender te Bllokut.
Ka nje siperfaqe te brendeshme prej 145.31 m2
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me sigurim dhe administrim.
Eshte i pajisur me hipoteke
Apartamenti ka orientim nga lindja.
Eshte i pershtatshem per banim, dhe per zyra te ndryshme biznesi, klinike mjekesore, dentare etj.
Mund te ndahet dhe duke u shfrytezuar maksimalisht ne 4 ambjente me 3 dhoma me vete, tualet dhe ballkon secila ,
gjithashtu dhe ne apartament me sogiorno, dhome gjumi dhe ballkon ose ne 2 apartamente te medha per tu pershtatur per hotele me qera ditore, ku secila dhome mund te leshohet minimalisht 30 euro/ nata per te huajt ndersa apartamentet  mund te leshohen  me 50 euro/nata.
Cmimi 1450 euro/m2.

shitur

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme