Detajet e prones

TRS-817-745 Shitet apartament 2+1 ne rrugen “Sulejman Delvina” - Tirane

  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

Property ID : TRS-817-745

Apartamente ne shitje, Shitje 85,000 Euro - Apartamente 2+1, Apartamente 3+1
120 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne rrugen “Sulejman Delvina”
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues
dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2, prej te cilave 42 m2 jane shtese.
Me certificate pronesie, hipoteke.
Hapesira eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje sallon ndenje, 2 tualete, ballkon.
Orientimi nga L-P.
Cmimi okazion 85000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme