Detajet e prones

TRS-817-748 Shitet apartament 1+1 te Xhamlliku - Tirane

Property ID : TRS-817-748

Apartamente ne shitje, Shitje 58,000 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 te Xhamlliku.
Apartamenti ka nje sip 48 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te, ne nje pallat ekzistues.
Eshte totalisht I restauruar me punime cilesore.
Hyrja e pallatit eshte nga rruga kryesore dhe apartamenti mund te jete mjaft I pershtatshem
jo vetem per banim por edhe per zyra.
Me hipoteke.
Cmimi 7.000.000 leke

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme