Detajet e prones

TRS-817-750 Shitet apartament 1+1 ne rrugen “Don Bosko” - Tirane

Property ID : TRS-817-750

Apartamente ne shitje, Shitje 70,000 Euro - Apartamente 1+1
56 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ne rrugen “Don Bosko”.
Apartamenti ka nje sip prej 56 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te
ne nje pallat te ri me siguri dhe administrim.
Orientimi eshte Jug-Lindje.
Me hipoteke.
Cmimi 70.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme