Detajet e prones

TRS-915-240 Shitet vile 2- kateshe ndodhet midis rruges se kavajes dhe bulevardit gjergj fishta. - Tirane

 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Property ID : TRS-915-240

Shitje 350,000 Euro - Vila
295 m25 Dhoma Gjumi4 Tualet4 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet vile 2- kateshe ndodhet midis rruges se kavajes dhe bulevardit gjergj fishta.
Pozicionohet ne nje zone e cila ka akses ne kete rruge dhe njekohesisht ka dalje ne rrugen e Kavajes, nga universiteti Europian etj.
-Vila eshte ndertuar mbi nje truall me siperfaqe 295 m2.

-Truall i lire eshte 164 m2 me perimeter te rregullt qe i vihet perqark viles .

-Siperfaqa totale e ndertimit eshte 288.3 m3.

-Secila kat eshte i organizuar si me poshte:
-Kati i pare 131 m2 i ndare ne : sallon te madh sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, tualet i madh me dritare dhe koridor. Eshte i pamobiluar , i pershtatshem per zyra .
-Kati i dyte ka siperfaqe prej 157.3 m2 i organizuar ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoam gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkon si dhe ka dalje ne tarace.Eshte e rikonstruktuar totalisht dhe e mobiluar shume mire .

Katet lidhen me shkalle te brendshme dhe jan te pavarur nga njeri-tjetri .

Taraca ka parapet dhe eshte e shfrytezueshme pasi ka shkalle te rregullt me dalje deri ne tarac .Mund te ndertohet dhe papafingo.

Eshte e rrethuar me mure me oborr , i cili eshte i gjelberuar , i mbjell me peme dekorative nga perpara dhe pas viles . Ka vend parkimi per 4 makina.
Pozicionohet ne nje zone teper te preferuar me te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.

Eshte me dokumenta te rregullta pronesie .

Eshte mundesi e mire per investim  per ta lene me qera, per hostel , Air BNB,zyra kompanish , banim dhe sherbime te ndryshme .

Cmimi i shitjes  350.000 euro  ( 1214 Euro/ m2 per sipefaqen e ndertimit ) 

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme