Detajet e prones

TRS-915-257 Vile 2-kateshe+podrum ne shitje prane Liqenit te Thate - Tirane

  • 2
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-915-257

Shitje 450,000 Euro - Vila
310 m22 Dhoma Gjumi4 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 2-kateshe+podrum ne shitje prane Liqenit te Thate.
Shtrihet ne nje truall prej 450 m2 dhe ndertim 310 m2 te organizuar ne:
-Podrum 60 m2
-Kati i 1-re 125 m2 aktualisht eshte aktivitet bar-restorant.
-Kati i 2-te 125 m2 dhe perdoret per banim.
Ofrohet e mobiluar.
E vecanta e kesaj prone eshte pamja qe ju ofron nga Liqeni i Thate, ne funksion te restorantit eshte nje lulishte e shfrytezueshme rreth 100 m2.
Ambjenti eshte i sistemuar , rrethuar, me porte me vend parkimi per makina.
Me hipoteke.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme