Detajet e prones

TRS-915-258 Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu 1 - Tirane

  • SAM_0005
  • SAM_0011
  • SAM_0015
  • SAM_0017
  • SAM_0025
  • SAM_0026
  • SAM_0027
  • SAM_0030
  • SAM_0042

Property ID : TRS-915-258

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro /m2 - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu 1.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore, prane Fakultetit te Shkencave.
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njera prej tyre me vaske, koridor dhe 2 ballkone.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
Punimet e brendshme jane teper cilesore.
Pallati ju ofron siguri, administrim, ashensore si dhe pozicionohet ne nje zone te zhvilluar disa metra larg Qendres dhe rrugeve kryesore te Tiranes.
Me hipoteke.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme