Detajet e prones

TRS-915-261 Apartament 1+1 ne shitje tek Fresku - Tirane

  • 3
  • 4
  • 6
  • 8
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Property ID : TRS-915-261

Apartamente ne shitje, Shitje 50,000 Euro - Apartamente 1+1
73 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje tek Fresku.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine, dhome gjumi, koridor , tualet dhe nje verande prej 25 m2.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim te ri dhe teper bashkekohor.
Veranda prej 25 m2 ju ofron qetesi dhe relaks gjate mbremjeve.
Me orientim jug-perendim te gjitha dhomat kane ndricim natyral gjate gjithe dites.
Me dokumenta te rregullta.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme