Detajet e prones

TRS-915-267 Shitet dyqan ndodhet prane kryqezimit te Vasil Shanto - Tirane

  • 04d64b76-cf8a-408d-ab1d-4e2fbf05efb7
  • 6c2d84f7-9b7d-493e-8cc8-eddbb60185bb
  • 9
  • 95d85b57-e6dc-474a-9149-50317772091a
  • 378251bc-8e33-4060-9cba-0bffcef98b00
  • dfe4221a-f02b-4b2b-a7e1-418c199f489b
  • ee46a0da-82f1-4d54-860f-9f48f8c204e7

Property ID : TRS-915-267

Dyqane ne shitje, Shitje 123,000 Euro - Dyqan
40 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ndodhet prane kryqezimit te  vasil shantos.
Ndodhet ne nje pallat te ri ne rruge kryesore, dyqani eshte 10 m nga rruga kryesore .
Ka nje siperfaqe prej 40,6m2 dhe lartesi prej 5 m duke ju ofruar dhe mundesine e realzimit te duplexit.
Me fasade xhami anesore dhe ballore duke ju ofruar mundesine e rekalamimit te aktivitetit tuaj.
Me dokumenta te rregullta.
Dyqani pozicionohet ne nje zone ku jane perqendruar shume aktivitete tregtare dhe biznese te ndryshme dhe nje zone e frekuentuar nga njerezit.
E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti tregetar dhe prodhues si ekspozite mobilierie, market, bulmet,zyra , klinike dentare produkte sallamerie, kozmetike, depo farmaceutike,  dyqane, butik,pastrim kimik,kreperi,fast-food etj.

Cmimi  i shitjes 123.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Prona te ngjashme