Detajet e prones

TRS-915-272 Bar-cafe ne shitje prane 21 Dhjetorit - Tirane

Property ID : TRS-915-272

Dyqane ne shitje, Shitje 3,500 Euro m2 - Dyqan
150 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-cafe ne shitje prane 21 Dhjetorit
Ndodhet perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.
Me siperfaqe 150 m2 dhe verande te shfrytezueshme me hipoteke ku jane vendosur 15 komplete tavolinash.
Me fasade nga ana ballore dhe anesore.
Ka arredim te ri dhe teper komode , biznes i ngritur, me xhiro shume te kenaqshme Aktualisht me qera 2000 euro/muaj.
Cmimi 3500 euro/m2 me hipoteke.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme