Detajet e prones

TRS-915-275 Apartament 2+1 ne shitje tek Liqeni Artificial - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1

Property ID : TRS-915-275

Apartamente ne shitje, Shitje 160,000 Euro - Apartamente 2+1
137 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Liqeni Artificial.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks mjaft te organizuar.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 137.5 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar.
Punimet e brendshme jane teper cilesore si: sistem qendror chiller, parket lisi, dritaret me grila dhe dopio xham etj.
Me orientim jug-lindje apartamenti eshte i ndricuar nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Ofrohet dhe garazhi i makines.
Me hipoteke.
E vecanta e ketij apartamenti eshte vendodhja por edhe pamja e mrekullueshme nga liqeni qe ju ofron ballkoni, ku ju mund te kaloni nje mbremje te mrekullueshme me familjen.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme