Detajet e prones

TRS-915-279 Shitet dyqan prane shkolles se Baletit - Tirane

Property ID : TRS-915-279

Dyqane ne shitje, Shitje 2,000 Euro /m2 - Dyqan
54 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan prane shkolles se Baletit.
Ka nje siperfaqe prej 54 m2 dhe pozicionohet buze rruge perballe Minibashkise Nr.1 dhe 2
Ka nje investim prej 18.000 eur.
Ka sistem aspirimi, kondicioner, instalime per kamera sigurie, foni, linje interneti, telefoni, vetrata me fasade xhami mund te hapet, tualet, 2 ambjente ndihmese.
Eshte projektuar per cdo lloj aktiviteti.
Me hipoteke njesi.Aktualisht leshuar me qera 40.000 leke/muaj
Ndodhet ne rrugen Petro Nini Luarasi, buze rruge.
Cmimi 2000 euro/m2.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme