Detajet e prones

TRS-916-529 Apartament 2+1 ne shitje prane Parkut Kombetar - Tirane

  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Property ID : TRS-916-529

Apartamente ne shitje, Shitje 2,500 Euro /m2 - Apartamente 2+1
145 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Parkut Kombetar
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 145 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, koridor dhe ballkon te madh.
Apartamenti ka punime te brendshme teper cilesore si:dritaret dopio xham
pajisura me grila, xhamat tripleks, ambjenti eshte i shtruar me parket etj
Apartamenti ka orientim nga jug-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites
Ofrohet bosh
Pallati eshte i ri dhe me ndertime teper cilesore duke ju ofruar ashensore siguri me roje dhe
camera 24-h, administrim dhe me akses ne rrugen e Elbasanit
Ne kete pallat jane perqendruar biznese dhe dhe institucione te huaj, ambasada etj.
Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe per zyre, si dhe nje variant investimi duke u leshuar m
me qera 15 euro/m2
Pallati ndodhet vetem disa metra larg Liqenit Artificial, Stadiumit Qemal Stafa, rruges se Elbasanit etj.
Me hipoteke
Sipas deshires se klientit ka dhe garazh nentokesor me 35.000 euro
Cmimi 2500 euro/m2.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme