Detajet e prones

TRS-916-531 Apartament 1+1 ne shitje prane Parkut Kombetar - Tirane

  • 3
  • 4
  • 6
  • 7

Property ID : TRS-916-531

Apartamente ne shitje, Shitje 2,500 Euro /m2 - Apartamente 1+1
83 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje prane Parkut Kombetar
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 83 m2(79 m2 sip neto) te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, 1 tualete, koridor.
Apartamenti ka punime te brendshme teper cilesore si:dritaret dopio xham pajisura
me grila, xhamat tripleks, ambjenti eshte i shtruar me parket etj
Apartamenti ka orientim nga lindje me drite dielli gjate gjithe dites
Ofrohet boshPallati eshte i ri dhe me ndertime teper cilesore duke ju ofruar
ashensore siguri me roje dhe camera 24-h, administrim dhe me akses ne rrugen e
Elbasanit
Ne kete pallat jane perqendruar biznese dhe dhe institucione te huaj, ambasada etj.
Ndodhet vetem disa metra larg Liqenit Artificial, Stadiumit Qemal Stafa, rruges se Elbasanit etj.
Me hipoteke
Sipas deshires se klientit ka dhe garazh nentokesor me 35.000 euro
Cmimi 2500 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme