Detajet e prones

TRS-916-540 Shtepi private 1-kateshe ne shitje prane Qendres Linkoln 1 - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRS-916-540

Shitje 300,000 Euro - Vila
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shtepi private 1-kateshe ne shitje prane Qendres Linkoln 1.
Ndodhet ne rrugen Hoxha Tahsim.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 180 m2.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne 2+1, e rregulluar
e sistemuar, shtruar me parket, me punime cilesore.
Ka oborr te gjelberuar dhe te sistemuar, me vend parkimi
Me dokumenta te rregullta
Ndodhet ne nje zone te populluar, e pershtatshme per banim dhe biznes si restorant,

hostel, bar-kafe, kopesh etj.
Cmimi 300.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme