Detajet e prones

TRS-917-764 Shiten apartamente 2+1 me siperfaqe te ndryshme prane 21 Dhjetorit - Tirane

Property ID : TRS-917-764

Apartamente ne shitje, Shitje 950 Euro m2 - Apartamente 2+1
2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe te ndryshme prane 21 Dhjetorit.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe sherbimesh te ri, te sapondertuar.
Kompleksi ka cilesi te larte punimesh me sisteme hidroizolimi, termoizolimi, xhama akustike etj.
Gjithashtu ofron sheshe rekreative te gjelberuara.
Cmimi 950 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme