Detajet e prones

TRS-917-768 Shitet dyqan prane HOTEL MONARC - Tirane

Property ID : TRS-917-768

Shitje 65,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan prane HOTEL MONARC
Ka siperfaqe prej 36.6m2 por ne hipotek eshte 28.5
Pallati eshte ndertim i ri dhe i pajisur me ashensor
Gjendet ne katin nen toke
Ka dy hyrje,nga brenda pallatit dhe nga rruga kryesore
Cmimi 65.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme