Detajet e prones

TRS-917-770 -Shitet hotel ne qender te Sarandes . - Sarande

Property ID : TRS-917-770

Shitje 2,000,000 Euro - Hotel
2000 m240 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

-Shitet hotel ne qender te Sarandes .
Hoteli eshte me pamje nga deti.
Hoteli eshte i organizuar ne 40 dhoma,ambient bar,restorant dhe parking.
Ka nje siperfaqe prej 2000 m2
hoteli ka 6 vite qe e zhvillone aktivitetin.
Cmimi 2.000.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme