Detajet e prones

TRS-917-776 Shitet restorant 250 m2 ndertim. Me nje eksperience 20 vjecare . - Tirane

Property ID : TRS-917-776

Shitje 450,000 Euro - Restorant

Shitet restorant 250 m2 ndertim. Me nje eksperience 20 vjecare .
Ka nje sip toke prej 6000 m2 nga te cilat 3517 truall dhe pjesa tjeter are.
Mbi kete siperfaqe toke eshte miratuar masterplani per ndertim vilash ose hotel.
Ndodhet ne autostraden Tirane -Elbasan, ne segmentin Tirane.
Cmimi 450.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme