Detajet e prones

TRS-0419-1464 Shitet Zyra, ne nje nga rezidencat me te mira te Tiranes. - Tirane

 • 20
 • 19
 • 18
 • 17
 • 16
 • 15
 • 14
 • 13
 • 11
 • 10
 • 9
 • 7
 • 8
 • 5
 • 4
 • 3

Property ID : TRS-0419-1464

  290,000 Euro - zyra
197.6 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Zyra, ne nje nga rezidencat me te mira te Tiranes.
Ka nje siperfaqje 177 m2 neto.Me siperfaqje te perbashket 20.6 m2.
Me siperfaqje totale 197.6 m2.
Ambjenti eshte I organizuar ne soxhorno,5 ambiente te pershatura per zyra , 2 tualete , njeri nga tualetet ka siperfaqje te madhe.,dhe 2 ballkone tip verande.Njeri I orientuar nga Perendimi.,Tjetri I orientuar nga Jug-Lindja.
Ndodhet ne katin e 8.
Ka orientim Jug-Lindje-Perendim.
Ka pamje fantastike .
Ka intimitet, qetesi, element sigurie dhe sherbimi sipas standarteve europiane.
Ka punime ektra ,Termoizolimt te mureve , dyshemeve, dhe I gjithe pallati eshte I veshur nga jashte I gjithe me pllake qeramike te cilesise se larte.Vetrata tripleks , grila .Ambjenti eshte I shtruar I gjithe me parket te cilesise se larte.
Te gjitha ,materialet e ndertimi , jane material importi, pllake ,mermer.Ka tavan te varur me ndricim.Ka kondicioner ne te gjitha dhomat.
Eshte e arreduar aktualisht per zyra.Ka qene me qera 1600 euro/muaji., i ka nderprere per shkak te shitjes.
Bleresi perfiton dhe mobilimin per zyra qe mund ta perdore per biznes.
Eshte e arreduar me material te shtrenjta te cilesise se larte.Ndodhet ne nje nga qendrat residenciale nga me te mirat ne Tirane, rreth 2 km larg qendres se Tiranes.
Parkim I garantuar me qera.Parkimi eshte me sistem mbrojtje kunder zjarrit , po ashtu edhe apartamentet.
Cmimi I shitjes 290.000 euro.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme