Projekte

 

resort-31

Një rezort luksoz me 5 yje në atë që do të bëhet komuniteti plazhor më ekskluziv në Shqipëri.

Rezorti mesdhetar zë një vend fantastik në qëndër të bukurisë së paprekur natyrore të Gjirit të Lalzit.

Me një akses të shpejtë, të përshtatshëm dhe tërheqës si një parajsë unike e Mesdheut, Shqipëria ofron potencial të pashembullt, qoftë për një shtëpi në diell dhe/ose një mundësi për rritjen e investimeve, me qira ose rishitje.

Banesat

Banesa luksoze që variojnë nga Vila me 4 dhoma gjumi deri në Garzoniera të gjitha për shitje në Lalzit Bay Resort. Një kompani menaxhimi profesionale do të sigurojë që blerja dhe marrja e titullit të pronësisë në Lalzit Bay Resort and Spa të jetë një experiencë pa stres për ju.

Apartamente

Apartamentet në Fazën e parë janë shumë pranë plazhit – vetëm 2-3minuta ecje në mes kopshteve dhe lulishteve. Faza e parë ka 5 pallate 3 katesh dhe me vetem 20 apartamente sejcila.

Dizajni vertikal i pjerrët lejon apartamentet të kenë sa më shumë dritë. Të gjitha apartmantet do të përfundojnë me standarde luksi.

Këto apartamente aktualisht të hedhura në treg janë të kufizuara në lartësi për të siguruar ndjehsinë e dritës dhe hapësirës brenda dhe përreth çdo pallati. Çmimet fillojnë nga € 30.000 për një studio.

Deluxe Apartaments

Së fundmi kemi hedhur në treg Apartamentet në Vila për ato që duan të kenë pak më shumë privaci dhe hapësirë të jashtme. Këtu mund të shikoni planimetritë. Apartamentet në Vila fillojnë nga € 80,000 në varësi të cilës vilë do të zgjidhni.

 

Hoteli

Një hotel me 5 yje i mrekullueshëm, ideal për vizitorët që kërkojnë kënaqesinë që ofron bregdeti Adriatik.

Qendra e Konferencës e bën këtë një vend perfekt për takime të qeta biznesi, panaire dhe konferenca.

Finale-1