Detajet e prones

DRR-515-5 Garsoniere me qera per periudhen e sezonit te veres prane ures se Dajlanit - Durres

  • 2
  • 6
  • 7
  • 9
  • 10
  • 18
  • 19

Property ID : DRR-515-5

Apartamente me qera, Qera 300 Euro - Garsoniere
50 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament me qera per sezonin e plazhit prane ures se Dajlanit ne Durres.
Ndodhet ne katin e 6 i parafundit ne nje kompleks pallatesh te reja prane rruges se plazhit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne: soxhorno se bashku me kuzhinen dhe dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon.
Eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet ne nevojshme si: frigorifer, sobe, mikrovale, furre etj.
Vendodhje e pallatit eshte mjaft e favorshme ku vetem 10 min ne kembe mberrin bregdet

cmimi: 300 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme