Detajet e prones

DRS-717-003 Shitet apartament 2+1 te Shkembi i Kavajes ne Golem - Durres

  • 1

Property ID : DRS-717-003

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 290 Euro m2 - Apartamente 2+1
125 m22 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te Shkembi i Kavajes ne Golem
Apartamenti eshte papafingo dhe ndodhet ne katin e 8.
Siperfaqja totale eshte 125 m2.
Ofron pamje nga deti.
Pallati ofron ashensore, siguri dhe administrim.
Me certifikate pronesie.
Cmimi 290 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme