Detajet e prones

Jepet me qera ambjent per zyra (apartament  2+1 )ndodhet prane gjykates se rrethit . - Tirane

  • 294066dc-b4a1-42ec-a094-eecd5b3bb51d
  • 4e67b3d5-33b4-48be-8f47-5c5dacadfd7f

Property ID : TRR-0457-2044

Ambjent me qera 400 Euro muaji - Apartamente 2+1

Jepet me qera ambjent per zyra (apartament  2+1 )ndodhet prane gjykates se rrethit .
Ka nje siperfaqe prej 100 m2
Ndodhet te katin e 7 pallat i ri
Eshte e organizuar ne soxhorno , 2 dhoma ,ballkon i madh , dhe dy tualete te dyja me dritare
Jepet bosh ,ka vetem kuzhinen ,kondicioner dhe i shtruar me parket.

E pershtatshme per zyra te  ndryshme ,studio ligjore etj .

Cmimi i qerase 400 euro /neto 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme