Detajet e prones

Jepet me qera apartament 1+1 , Myslym Shyri . - Tirane

  • 6bc316ae-a521-4d5c-b547-0ec06beb8c09
  • 7f7f05e1-f45a-4284-bd71-0df85be88d4d
  • 8b7c1b1d-56fa-4c02-885b-ca3b4e73cedd
  • a1d9c9bc-c2d0-4ad0-9f5e-f231e608f9cd
  • af9255e2-82f3-4e23-ba7d-1a96da707cdc
  • c55e9d87-faf2-4051-b92d-5053e07f17da
  • c58f189c-7597-42c9-8d1b-de74a671944b
  • e87f30c6-1862-4a5c-b8d1-3496b4dbbb97
  • e300efee-bb24-4d34-948d-2e7fe1a74383

Property ID : TRR-0457-2046

Apartamente me qera 350 Euro /muaji - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 , Myslym Shyri .

Ndodhet ne Katin e dyte pallat egzistues .

Me siperfaqe 80 m2 .

Apartamenti eshte i organizuar ,ne koridor ,sallon te madh , kuzhin , dhome gjumi ,per cift por ka pjes shtes ku mund te shtohet dhe krevat tek per femije ( prefereniale ne varesi te kerkeses )  1 tualet .

Jepet totalisht i mobiluar .

Cmimi 350 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme