Detajet e prones

Jepet me qera apartament 1+1 Te Myslym Shyri . - Tirane

  • 8fc628f1-4fe3-4e80-aa2f-d81976b56515
  • 158bd838-a917-40e1-9d12-36e2178fc200
  • 446f4538-bfcb-4566-9af3-1817e9dafb76
  • 983f1162-b556-40ab-b5a9-8e31059a9fd2
  • b8f7c61d-9e3b-4d4a-aa7e-31f6b0ea6d80
  • dabfb74a-f2cd-4fe1-811b-be88c04ab9d6
  • db96f18a-1129-42b4-a978-274061899c73
  • e334b4ad-aa66-4971-835e-b0026b5105d8

Property ID : TRR-0457-2345

  500 Euro /muaji - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 Te Myslym Shyri .

Apartamenti ka siperfaqe 44 m2

Ndodhet ne pallat egzistues , ne katin e katert .

Ka pamje nga rruga kryesore .

Eshte totalisht i investuar , i mobiluar me stil bashkohore dhe cilesore .

Zona te ofron vizibilitete te shumta, shume prane qendres  .

Minimumi i kontrates 2 vjecare .

Cmimi 500 euro   TRR-0457-2345

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme